• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/
ÜYELİK GİRİŞİ
07 MAYIS 2017 TARİHİNDE YAPILAN OLAĞAN MALİ GENEL KURUL TOPLANTIMIZ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA.


 
  Değerli Kamukent Üyeleri,

 Bildiğiniz gibi 07 Mayıs 2017 Tarihinde Mali Genel Kurulumuzu yapmış bulunmaktayız.

 Sayın üyelere defalarca genel kurula katılın, genel kurulda sorunlara birlikte çözüm üretelim dememize rağmen yine gerekli katılımı sağlayamadık. Genel kurulun açılması için yeterli sayıyı zor tamamladık, eksikleri tamamlamak için telefonlara sarılarak Ankara’daki üyelerimizi genel kurula davet ederek yasal sayıyı zor tamamladık.

 Bizler yönetim olarak, insanüstü bir gayret gösterirken, üyelerimizin kendi mallarına karşı gösterdikleri bu kayıtsızlık yönetim olarak bizi ziyadesiyle üzmektedir.

  Yönetim olarak aylık 100 TL. İle alanımızdaki 45 KM. uzunluğundaki yolların bitirilemeyeceği 100 TL. ile koskoca bir ilçe kurulmasının uzun seneler alacağını, bunun da üyeleri ve yönetimi sıkıntıya sokacağını dile getirmemize rağmen, toplantıya gelen üyelerin tamamına yakını aylık ödemeleri artırma teklifimize olumsuz oy vermiştir.

 Bir tek ana yolun sahile kadar parke taş kaplaması yaklaşık yüklenicinin %44,10 indiriminden sonra 2 milyon TL. tutmaktadır.

 2017 yılında bu ana yolun parke taşını döşeyip, diğer yollarında rahatlıkla gidilebilecek bir hale getirilmesi hedefimiz olacaktır.

 Bunun dışında genel kurulumuzda verilen yetkiyi kullanarak ticaret alanlarının yap işlet devret modeli ile verilmesi konusunda gerekli çalışmalar yapılacaktır.

 Bilindiği gibi inşaat ruhsatlarımızın 5 yıl olarak uzatılmıştı, ruhsatların süresi 2018 yılının nisan ayından itibaren dolmaya başlayacaktır. Ruhsatların uzatılması için gerekli çalışmaları yapıp sonucunu sizlere ayrıca bildireceğiz

Saygılarımızla.
Yönetim Kurulu
 
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1117 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam117
Toplam Ziyaret278931
HAVA DURUMU
Anlık
Yarın
26° 32° 21°