• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/
ÜYELİK GİRİŞİ
YÖNETİM KURULUNDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA


   SAYIN ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE,

   Emlakçı Erol UYSAL  WhatsApp’ dan 30.05.2017 tarihinde grup kurarak gece geç vakitlerde üyelerimizi rahatsız ettiğini öğrendik.

  Kooperatifimize büyük zararları dokunan bu kişiyi daha önce savcılığa şikâyet ettik.
             
   10 gün önce görülen davalarından birinden 3 ay 15 gün ceza almış olup bu cezada ertelenmemiş veya paraya çevrilmemiştir.

   Bu tip kişiler çıkarları için her şeyi yaparlar. Daha önce birçok üyemize telefon ederek kooperatifi kötüleyip, arsalarını satmalarını isteyip ucuza kapatmaya çalıştığı da bilinmektedir.

Bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla...

YÖNETİM KURULU
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      2016 kez okundu

Yorumlar

KOOP.TÜZEL KİŞİLİĞİ     17/06/2017 22:51

YÖNETİM KURULUMUZUN HASSASİYETİNİ ,ÜYELERİMİZİN MENFAATİNİ KORUMA DUYGUSUNU ANLAMAKLA BİRLİKTE ,BUNUN YOLUNUN TATİL KÖYÜ ,YAZLIK VS KOOPERATİFİMİZE YENİ KATILACAKLARDA OLUMSUZ DÜŞÜNCE YARATACAĞI, MAHKEME ,CEZA,GECE GEÇ VAKİT VB...DÜŞÜNCESİ İLE ÜYELERİMİZİN FARKLI YÖNTEMLERLE UYARILMASINI ,TEL-MAİL-MEKTUP VB.SİTEMİZDE BU TÜR TÜZEL KİŞİLİK HAKKINDA SORU İŞARETİ BIRACAK YAZILARIN KALDIRILMASINI NACİZANE ÖNERİYORUM.
ŞENOL ALPARSLAN

     08/06/2017 16:17

2300 civarında üyesi olan bir yapı kooperatifini 4-5 yıl gibi bir zaman içinde hantal bir yapıdan işler hale getiren ve arsalarımızın değer kazanmasını sağlayan bir yönetimin olması kooperatifçilikte pek görülmemiş bir durum, bu nedenle rant peşinde koşan ve koşacak olan bir çok kişi ve gruplar olacaktır bu nedenle bu tür dolambaçlı olaylara sebebiyet verenler ve verecek olanlar iyi tanınmalıdır bizler bu gibi insanları çok görüyoruz maalesef
MÜNEVVER BAYAR

     05/06/2017 21:14

MAALESEF SON YILLARDA KOOPERATİFİMİZİN GELİŞMESİ İLE PARALEL SORUNLAR YAŞIYORUZ,BU YAZIDA BUNUN İSPATI.ARSALARIMIZIN DEĞER KAZANMASI SONUCU RANT ÇEVRELERİ DEVREDE.BU İNSANLARI PEK ÇOĞUMUZ TANIYORUZ , TÜMÜNÜ SİZLERDE YAKINDA TANIYACAKSINIZ.
ŞENOL ALPARSLAN

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam117
Toplam Ziyaret278931
HAVA DURUMU
Anlık
Yarın
26° 32° 21°