• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/

S.S KAMUKENT ARSA VE KONUT YAPI KOOPERATİFİ

HOŞ GELDİNİZ

BAZI KONULAR HAKKINDA AÇIKLAMA.
Sayın Üyelerimiz
Çok azda olsa Kooperatifimiz internet sitemizdeki ziyaretçi defteri sayfasına yazı yazarak önerilerini bildiren üyelerimize teşekkür ederiz.

Bu vesile ile bazı konulara açıklık getirmek istedik.

Kısaca belirtelim ki Yönetim Kurulumuz öncesi Genel Kurullarda su basmanlarının topluca yapılması konusunu dile getirmiş hazırladığı termin planını sunmuş fakat genel kurulca bu öneri kabul edilmemiştir.

Yine her Genel Kurulda aidatların artırılması Genel Kurula sunulmuş kabul görmemiştir.Bunun nedeni Kooperatifin çok uzun yıllar sürmüş olmasına bağlamaktayız.

Sayın Üyelerimiz, yol kotuna göre çukurda kalan bazı arsaların olması ev yapımına mani değildir. Çünkü bu durumda olanlar yol kotuna göre revize edilerek normal hale getirilmektedir.

Her üyemizin Yönetime seçilme ve seçme hakkı yasal bir haktır. İsteyen üye bu yasal hakkını kullanır.

Kooperatifimiz bu hale üç sene içinde gelmiştir. Üyelerimizin Kooperatifimizin geçmişine bakarak öğrenerek fikir yürütmeleri doğru olacaktır.

Şu anda inşaatlar sürmektedir. Yönetimimiz inşaat sahasında olabilecek olumsuzluklardan sorumludur. Buna rağmen evini yapanların konutlarında otura bilmeleri için her türlü önlemi almaya çalışmaktayız. Elektrik panoları her gün kırılıyor, su şebekesi on sene önce yapıldığından ve test yapılmadığından her gün patlaklar çıkıyor. Bunları gidermeye çalışıyoruz.

Bu Kooperatifin bir kuruşu zamanımızda boşa harcanmamış her şeye sahip çıkılmıştır. 2300 Konutluk bu kooperatifte fuzuli hiçbir harcama yoktur ve her şey en azda tutulmaktadır.

Şu anda elektrik şebekesinin yapımını Gediz Elektrikte ek programa aldırmış bulunmaktayız, istenen evrakların hazırlanmasına başlanmıştır. Bu başarıldığında Kooperatifimizi en az 8 milyon TLden kurtulacaktır.

Yönetime yardımcı olup, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi iletin ki birlikte güzel günleri kucaklıyalım.

Bu vesile ile,

KURBAN BAYRAMINIZI KUTLAR SAĞLIK MUTLULUK VE BAŞARILAR DİLERİZ.

YÖNETİM KURULU.
  
4655 kez okundu

Yorumlar

SU BASMANLARI HK.DA     05/09/2017 14:49

22 HAZİRAN 214 TARİHİNDE YAPILAN GENEL KURULUMUZUN 6. MADDESİNDE SU BASMANLARININ BİRLİKTE YAPILMASI KONUSUNDAKİ ÖNERİ KONUŞULMUŞ, ÜYELERCE BU TALEBİN YASAYA AYKIRI OLDUĞU İLERİ SÜRÜLMÜŞ BU KONUDA ÜYELERİ ZORLAMANIN SUÇ OLDUĞU BELİRTİLEREK ÖNERGE GENEL KURULCA REDDEDİLMİŞTİR. BİLGİLERİNİZE SUNULUR.
YÖNETİM KURULU

Teşekkür     30/08/2017 17:51

Yönetimimizin Kooperatifimize vermiş olduğu değerli katkılar herkesçe bilinmektedir. Çoğu sorunun Yönetimizce çözümlendiğide açıktır. Bende teşekkürlerimi sunarım. Ancak; su basmanı ve istinnat duvarlarının parsel sahiplerince yapılmasının şart koşulmasına dair bir genel kurul gündem maddesi hatırlamıyorum. Yapılaştırmayı hızlandıracak, alanımıza daha da değer katacak ve arazi bütünlüğü sağlayarak hem ev yapmak isteyenlerin önünü açacak hemde alt yapının kalıcılığını sağlayacak olan bu maddenin; İlk olağan veya olağanüstü genel kurulda Yönetimce gündeme alınmasını arzu ederim. Herkezin bayramını kutlarım.Teşekkürler.
MURAT SOYSAL

ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam218
Toplam Ziyaret516329
HAVA DURUMU