• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/

S.S KAMUKENT ARSA VE KONUT YAPI KOOPERATİFİ

HOŞ GELDİNİZ

KOOPERATİF ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRME

                  KOOPERATİF ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRME

1. Ana yolların asfalt çalışmaları yapılmaya devam etmektedir.

2. Elektrik işleri Tedaş ve Gediz elektrik şirketi ile kalan kısımların aydınlatılması ve elektrik işlerinin yapımı için çalışmalar devam etmektedir.

3. Karaburun Gölet’inden suyun verilmesi için imalatı devam eden arıtma bittiğinde Karaburun ilçesine su verilecek ve kooperatifimiz de bu sudan faydalanacaktır. Su boruları kooperatifimizin girişine kadar çekilmiştir. Konu titizlikle takip edilmektedir. Ayrıca açılmış olan iki su kuyusuna ilave olarak su ihtiyacını gidermek için bir kuyu daha açılacaktır.

4. Evlerini bitirip oturan üyelerimiz iskân belgesi (oturma Raporu) için Karaburun belediyesine müracaat edip iskânlarını alabilecekleri duruma yönetimimizce getirilmiştir.

5. Tamamlanmış evlerin veranda bölümüne yapılmış olan perguleler için proje tadilatı yapılarak belediyeye onaylatılmıştır. Ayrıca bodrum katlardaki oto park, ısı merkezi, su deposu, hidrofor yeri için de proje tadilatı yapılarak belediyeye onaylatılmıştır.

6. İnşaatlarımız hızla devam etmekte ve yaz kış ikamet eden üyelerimiz mevcuttur. Şantiye olmasından dolayı zaman zaman aksamalar olsa da her türlü hizmet verilmektedir.

7. İnşaatlarınızı biran önce yapmanız kooperatifimizin ve sizlerin menfaatine olacaktır.

    Saygılarımızla.

    Yönetim kurulu


   KOOPERATİF SAHAMIZDAKİ SON GÖRÜNTÜLER. (FOTOĞRAFLAR)
  
1721 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret599872
HAVA DURUMU