• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/
  • https://twitter.com/

S.S KAMUKENT ARSA VE KONUT YAPI KOOPERATİFİ

HOŞ GELDİNİZ

ÜYELERİMİZİ YAPILACAK BAZI İŞLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME.

 

 

   Sayın üyelerimiz;

  Alanımız arazisi alınırken sahamız bitişiğindeki küçük bir yer mal sahipleri tarafından kooperatifimize satılmamış ve kendi üzerlerine tapularını çıkarmışlardır. Bu yer bu sene mal sahiplerince yükleniciye verilmiş ve yapımına başlanmıştır. Bazı üyelerimiz buranın kooperatifçe satıldığını ifade ederek ve çevrelerine yaydıkları duyumunu aldık. Kesinlikle böyle bir şey gerçek dışıdır ve dedikodudan ibarettir. Bu konuda üyelerimizi bilgilendirmek istedik. Üyelerimiz her konuda yönetime başvurarak bilgi alabilirler.

   Sayın üyelerimiz,

  Alanımıza bir çocuk parkı ve jimnastik alanı yapımına başlıyoruz. Bu ay içinde bitirmeye çalışacağız.

 Gediz A.Ş tarafından Alanımızın elektrik tesisatının projesi yapılmış ve onaylanmıştır. Haziran ayı içinde ihalesi yapılacaktır ve tüm yollarımıza aydınlatma direği ve abonelikler için bakslar (kutular) konulacaktır.

  Su sorununun bir nebze olsun giderilmesi için, bir su kuyusu daha açıyoruz. Alanımıza şehir suyu yapılmakta olan gölet bittiğinde ancak suyun verilebileceği yetkililerce ifade edilmiştir.

  Yollarımızın düzenlenmesine başlanmıştır. Kısa sürede belli bir noktaya getirilecektir.

  Elektrik direklerinin dikilebilmesi ve tesisatın döşenebilmesi için yollar projeye uygun bir şekilde kotuna (seviyesine) getirilecektir. Tretuvar ve bordürler konulacaktır.  

  Sahilimizin düzenlenmesi içinde çalışmalar yapılacak ve sezona yetiştirilecektir.

  Sayın üyelerimiz,

 Bütün bu işler çok büyük bir bedel tutmaktadır. Bütün gayretimizle bu işleri yapmaya çalışacağız. Üyelerimizin aidatlarını zamanında ödemelerini önemle istiyoruz.

Sağlıcakla kalın.

Yönetim kurulu

  
1564 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret599872
HAVA DURUMU